Organisatie

Nationaal Monument Kamp Vught wil een wezenlijke bijdrage leveren aan het morele bewustzijn in de samenleving door de herinnering levend te houden aan concentratiekamp Vught en de lotgevallen van degenen die met deze plek (ook na de oorlog) verbonden raakten. Daarnaast streven we er naar om duidelijk te maken wat de actuele betekenis is van de (im-)materiële getuigenissen en wat de verbinding is met de vraagstukken van deze tijd. Ons motto luidt: herdenken is nadenken.

Medewerkers

Jeroen van den Eijnde, via info@nmkampvught.nl – directeur
Liesbeth Prijt, liesbeth.prijt@nmkampvught.nl – operationeel manager, planning rondleidingen
Jessica Gommers, j.gommers@nmkampvught.nl – secretariaat, planning rondleidingen, archief
Ruud Verstraten, ruud.verstraten@nmkampvught.nl – medewerker jaarprogramma
Brigitte de Kok, brigitte.dekok@nmkampvught.nl – medewerker collectie
Anja Spaninks, anja.spaninks@nmkampvught.nl – publiciteit, website
Mignon Griffioen, mignon.griffioen@nmkampvught.nl – marketing
Cecile Post, cecile.post@nmkampvught.nl – educatief medewerker
Eveline Erens, eveline.erens@nmkampvught.nl projectmedewerker educatie
Ad Vogels, facturen@nmkampvught.nl – financiële zaken
Wim Mosink, wim.mosink@nmkampvught.nl – huismeester, techniek
Jasmin Hansen, vrijwilliger Aktion Sühnezeichen Friedensdienste
en ruim 120 vrijwilligers.

Raad van Toezicht

De heer ir. Hans de Jong (voorzitter)
Mevrouw mr. dr. M. van Toorenburg (vice-voorzitter)
De heer drs. M.A. Kok (lid)
De heer ing. M. van der Linden (lid)
De heer ing. J. Nijhof  (lid)
Mevrouw Y. van Straten (lid)
Alle functies zijn onbezoldigd

Curatorium

De heer W.I.I. van Beek, oud-bestuurslid NM Kamp Vught en burgemeester van Gennep
De heer prof. dr. J.C.H. Blom, oud-directeur Nederlands Instituut voor Oorlogsdocumentatie (NIOD)
De heer drs. H.J.G. Hendriks, oud-directeur overheid en publieke zaken Philips Groep
De heer mr. F. Houben, oud-Commissaris van de Koningin van Noord-Brabant
De heer A. van Liempt, journalist, auteur, programmamaker
De heer mr. E.J. Numann, oud-raadsheer Hoge Raad
De heer dr. A.H.G. Rinnooy Kan, hoogleraar economie en bedrijfskunde Universiteit van Amsterdam
De heer drs. P. Swinkels, oud-voorzitter NM Kamp Vught en oud-voorzitter Bavaria BV
De heer dr. H.H.F. Wijffels, oud-bewindvoerder bij de Wereldbank

‘Het was hier - en nog’

Al meer dan dertig jaar houdt Nationaal Monument Kamp Vught de herinnering aan deze beladen plek levend. Wil je meer weten over de geschiedenis van het museum?

Lees meer

Netwerken en verenigingen

Nationaal Monument Kamp Vught is actief lid van: 

Over aanbod van activiteiten of exposities

Heb je een aanbod voor een expositie, voorstelling of andere activiteit? Nationaal Monument Kamp Vught neemt alleen aanbiedingen van professionele organisaties, instellingen en/of personen in behandeling. Een duidelijke, directe relatie met de geschiedenis van Kamp Vught is een belangrijk pluspunt.

Gelieve je aanbod te mailen naar programmamedewerker Ruud Verstraten, met beschrijving, foto’s en andere informatie. Je ontvangt een persoonlijk bericht van ontvangst met informatie over de procedure.

Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van geanonimiseerde cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren en voor de analyse van onze website. Deze cookies kun je niet uitzetten. Bij het tonen en afspelen van YouTube video's worden cookies van derden geplaatst. Deze cookies van derden kun je wel uitzetten. Klik op "Akkoord" als je akkoord gaat met dit gebruik van cookies, klik op "Aanpassen" voor meer informatie en om zelf te bepalen welke cookies deze website plaatst.

Deze website maakt gebruik van geanonimiseerde cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren en voor de analyse van onze website. Deze cookies kun je niet uitzetten. Bij het tonen en afspelen van YouTube video's worden cookies van derden geplaatst. Deze cookies van derden kun je wel uitzetten. Klik op "Akkoord" als je akkoord gaat met dit gebruik van cookies, klik op "Aanpassen" voor meer informatie en om zelf te bepalen welke cookies deze website plaatst.